Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Permis suspendat
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Permis suspendat

salut vreau si eu sa stiu daca depasesc intr un sat pe trecerea de pietoni o masina care incetineste si nu exista nici un pieton cu o viteza de 80 km/ora
limita era de 50 da si in filmare se vede ca prima masina a oprit imediat dupa trecere si eram obligat sa depasesc impreuna cu un vehicul din fata mea.......