Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Act aditional la contract de arenda
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Act aditional la contract de arenda

as dori un model de act aditional la contractul de arenda prin care sa modific numele arendasului deoarece acesta era persoana fizica. iar acum e persoana fizica aurorizata.multumesc
Nu merge cu act aditional caci se schimba de fapt una din partile semnatare ale contractului. Reziliati-l pe acesta si faceti un nou contract de arenda.