Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Rectificativa la anul 2008
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Rectificativa la anul 2008

Buna ziua!

Se mai face acum rectificativa la 2008 sau au trecut cei 5 ani?

Multumesc!
Rectificativa la ce? V-au instiintat ei cu privire la anumite erori din declaratii?
anulez dobanda la imprumuturi si nu stiu din ce an se mai poate face modificarea 2008 sau 2009?
Imprumuturile sunt din 2005 .