Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Balanta contabila
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Balanta contabila

Buna ziu. De unde mai pot obtine o balanta contabila, inafara de contabil (care luna aceasta e plecat)? Multumesc!:O
Balanta la luna curenta se obtine din inregistrarile aferente lunii curente "adaugate" la balanta din luna precedenta.

Dar poate nu am inteles eu la ce va referiti cand ati spus
De unde mai pot obtine o balanta contabila, inafara de contabil (care luna aceasta e plecat)?

Ioan Petru Butariu, Contabil