Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Problema fonduri POSDRU
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Problema fonduri POSDRU

buna ziua, am si eu o mica intrebare in vara am terminat facultatea si stiu ce greu este sa gasesti un loc de munca asa ca am primit o sugestie de la o persoana care a zis de la capul locului ca nu este asa informata, o idee de a face si bani dar si de a ajuta alti tineri ca mine, mi-a zis sa combin daca se poate Programul START si programele POSDRU DRU 279 si DRU 33, se poate? astept un raspuns, multumesc anticipat! #-o
Ne poti edifica in ceea ce priveste: programele POSDRU DRU 279 si DRU 33??
Sincer eu nu am auzit despre ele....
In ceea ce poriveste "combinatia" nu sunt sanse de reusita:)
La ce anume te gandesti cand spui "a face bani"?Trebuie sa ai in vedere infiintarea unei firme, dezvoltarea unei activitati eligibile programelor...etc.
Recomand, pentru a dobandi cunostinte, sa urmezi un curs de competente antreprenoriale.