Forum Discuţii diverse Discuţia la modă FELICITARE
Discuție deschisă în Discuţia la modă

FELICITARE

Tuturor colegilor care se numesc Eugen sau Eugenia, celor care au nume derivate din acestea si membrilor familiilor lor, le urez un sincer LA MULTI ANI !

Craciun fericit, luminos si plin de realizari pentru toti !

Un an nou , fericit pentru romani si pentru tara, care sa beneficieze in sfarsit de schimbarile legislative si nu numai de care avem cu totii atata nevoie.
Un an nou, 2014, cu impliniri, sanatate, bunatate si belsug !
Multumim asemenea,colega! Un 2014 mai bun, cu realizari mari si impliniri pe masura! la multi ani tuturor!