Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificarea locului muncii in contractul de muncã
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificarea locului muncii in contractul de muncã

Bună ziua,
În situația în care doresc să modific pentru un salariat locul de muncă de la sediul social la un punct de lucru, ce documente trebuie să întocmesc?
Modificare trebuie înregistrată în REVISAL? Pentru că din câte am vazut eu nu există o astfel de specificație în program.
Vă mulțumesc.
Se va intocmi un act aditional la CIM. Nu se inregistreaza in Revisal.