Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Infintare SRL-D
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Infintare SRL-D

Buna ziua,
ma intereseaza daca in acest moment pot infinta un SRL-D, pt ca in curand
o sa fac 35 de ani iar suma de 10000 sa o cer daca va incepe un program in acest sens pt. anul 2014?
Societatea o puteti infiinta oricand, urmand ca atunci cand se lanseaza programul de ajutor sa aplicati.