Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Calcul contributie salariat
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Calcul contributie salariat

as dori si eu sa stiu cat trebuie sa platesc la stat pentru un salariat al carui salariu lunar este minim pe economie.va multumesc
katleen a scris:

as dori si eu sa stiu cat trebuie sa platesc la stat pentru un salariat al carui salariu lunar este minim pe economie.va multumesc

www.avocatnet.ro/content/cal...

Salariul minim de la 01 ianuarie 2014 este 850 lei.
ContSters307306, utilizator