avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 409 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii Calcul contributie salariat
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

Calcul contributie salariat

as dori si eu sa stiu cat trebuie sa platesc la stat pentru un salariat al carui salariu lunar este minim pe economie.va multumesc
Cel mai recent răspuns: ContSters307306 , utilizator 15:31, 9 Ianuarie 2014
katleen a scris:

as dori si eu sa stiu cat trebuie sa platesc la stat pentru un salariat al carui salariu lunar este minim pe economie.va multumesc


www.avocatnet.ro/content/cal...

Salariul minim de la 01 ianuarie 2014 este 850 lei.
Ultima modificare: Joi, 9 Ianuarie 2014
ContSters307306, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Salariu de incadrare MIHAELA SMARANDACHE MIHAELA SMARANDACHE Va rog sa ma ajutati si pe mine sunt asistenta personala persoana cu handicap de ce la marirea salariului minim pe economie asitentilor personali nu li se ... (vezi toată discuția)
Salariu minim pentru studii medii Sheli Sheli Buna ziua. As dori sa stiu care este salariul minim brut pentru un functionar public cu studii medii si daca la acesta se mai adauga, conform legii, alte ... (vezi toată discuția)
Care este salariul de baza minim brut in sistemul bugetar? iolanda15 iolanda15 As dori sa ma consult si cu alti juristi in urmatoarea problema: Trebuie sa vizez de legalitate dispozitiile de stabilire salariu pentru personalul ... (vezi toată discuția)