avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 830 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Obligatii declaratii PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Obligatii declaratii PFA

PFA-ul care de la infiintare a platit impozit pe norma de venit, are obligatia sa depuna declaratia 220?
Ultima modificare: Duminică, 12 Ianuarie 2014
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: george-neagu , moderator 12:03, 13 Ianuarie 2014
Da, depuneti-o.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratii pfa cod caen 5920 dara25 dara25 Buna ziua, As aprecia daca ma poate ajuta cineva cu mai multe informatii. S-a infiintat anul trecut un PFA pe codul respectiv, PFA cu norma de venit. Ce ... (vezi toată discuția)
Impozite/contributii obligatorii p.f.a rares1984 rares1984 Buna ziua, As avea si eu cateva intrebari legate de obligatiile unui P.F.A: -dupa cat timp de la infiintare P.F.A trebuie sa depun la ANAF declaratia ... (vezi toată discuția)
Obligatia persoanelor fizice de a-si declara veniturile realizate in 2012 pana la 27 mai doodo doodo Referitor la obligatia pers. fizice de a-si declara veniturile, am si eu o intrebare.Daca am lucrat la aceasi firma din anul 2004 pina in data de ... (vezi toată discuția)