Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Munca - semnarea documentelor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Munca - semnarea documentelor

Lucrez in transportul in comun ca sef coloana, sunt inginer, dar functia ocupata nu necesita studii superioare. Cand intocmesc acte ma pot semna cu inginer ........., este legal?
Va multumesc.
Da, va puteti semna : ing. nume si prenume