Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Registru
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Registru

Buna ziua,
am o nelamurire in privinta numerelor de inregistrare din registrul de intrari-iesiri al firmei. Cum de procedeaza la inceput de an? Se incepe cu nr. 1 sau se continua cu numerotarea din anul precedent? Si daca puteti sa-mi indicati si o baza legala, ar fi perfect.

Va multumesc anticipat!
Nu cred ca exista vreun act normativ care sa prevada asa ceva.
Totul este lasat la latitudinea societatilor cum vor proceda.