Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa post

Imi puteti spune care este diferenta intre asistent manager si secretara si, eventual, daca exista o fisa a postului standard pt asistent manager sau angajatorul isi rezerva dreptul de a scrie ce doreste in fisa postului? In Romania angajatorii confunda asistentul manager cu secretara. Cele doua au coduri diferite in COR (Codul Ocupatiilor din Romania). Deci,se intelege ca as manager nu e acelasi lucru cu secretara.
Ok..., multumesc frumos pentru clarificare.
O zi frumoasa!
O zi frumoasa si linistita va doresc si dumneavoastra.