Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Titluri de proprietate scrise gresit
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Titluri de proprietate scrise gresit

Pe parcursul unui proces civil avand ca obiect suprapunere de terenuri am constattat ca ambele titluri de proprietate sunt scrise gresit. Intrebarea este daca se poate continua procesul judecandu-se doua titluri de proprietate gresite. Va multumesc!
Buna ziua,
Va sfatuiesc sa atrageti atentia instantei asupra acestui aspect lasand-o pe aceasta sa dispuna.