avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 604 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Titluri de proprietate scrise gresit
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Titluri de proprietate scrise gresit

Pe parcursul unui proces civil avand ca obiect suprapunere de terenuri am constattat ca ambele titluri de proprietate sunt scrise gresit. Intrebarea este daca se poate continua procesul judecandu-se doua titluri de proprietate gresite. Va multumesc!
Cel mai recent răspuns: Gabriel Klein Kiritescu , utilizator 12:02, 3 Februarie 2014
Buna ziua,
Va sfatuiesc sa atrageti atentia instantei asupra acestui aspect lasand-o pe aceasta sa dispuna.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Probleme de procedura ionfliundra ionfliundra Buna ziua! Va rog sa-mi spuneti cum sa procedez daca un judecator , de la o judecatorie , nu tine seama de o decizie a tribunalului, definitiva si irevocabila ... (vezi toată discuția)
Probleme de procedura ionfliundra ionfliundra Am un proces de fond funciar in care am cerut anularea partiala a T.P. al unui vecin pentru suprapunerea cu titlul meu de proprietate. Cu ocazia expertizei am ... (vezi toată discuția)
Titlu de proprietate AlbertCaf AlbertCaf Buna ziua! In cazul in care exista un proces inceput pt dezbaterea unei succesiuni, iar acest proces este suspendat pana se rectifica titlul de proprietate in ... (vezi toată discuția)