avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 579 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cont bancar taxa de timbru Sannicolau Mare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cont bancar taxa de timbru Sannicolau Mare

Buna seara,

Am nevoie sa platesc urgent o taxa de timbru pentru Judecatoria Sannicolau Mare.
(eu sunt in alt oras al tarii, vreau sa platesc on line).
Imi poate spune cineva care este IBAN-ul Primariei respective, sau contul in care sa platesc?

p.s. Pe portal.just.ro n-am gasit nimic la taxe de timbru.

Mii de multumiri.
Ultima modificare: Joi, 20 Februarie 2014
smeagull, utilizator
Cel mai recent răspuns: smeagull , utilizator 08:57, 21 Februarie 2014
De ce nu cereti aceasta informatie prin telefon, direct de la Judecatoria Sannicolau Mare?

0256/ 370110
Judecatoria nu stie :( Nici grefa, nici registratura.
Foarte amabili, dar nu stiu. Am rezolvat cu Primaria locala. De asemenea foarte amabili.
Topic closed.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Taxa judiciara de timbru mioara54 mioara54 Buna ziua,am o intrebare si va rog frumos daca ma puteti ajuta cu un raspuns.Subsemnata sint din Bucuresti si trebuie sa platesc o taxa judiciara de timbru ... (vezi toată discuția)
Plata cheltuieli judiciare gabrielion gabrielion Bună ziua, Am de plătit 2.500 lei cheltuieli judiciare către stat în urma unei condamnări penale definitive cu suspendare. Cazul a fost judecat la ... (vezi toată discuția)
Taxa judiciara de timbru judecatoria sector 4 doru6 doru6 Am o nelamurire cu privire la plata taxei judiciare de timbru. Pe site-ul judecatorie apare ca : Taxele judiciare de timbru se virează pe bază de ordin de ... (vezi toată discuția)