Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cont bancar taxa de timbru Sannicolau Mare
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cont bancar taxa de timbru Sannicolau Mare

Buna seara,

Am nevoie sa platesc urgent o taxa de timbru pentru Judecatoria Sannicolau Mare.
(eu sunt in alt oras al tarii, vreau sa platesc on line).
Imi poate spune cineva care este IBAN-ul Primariei respective, sau contul in care sa platesc?

p.s. Pe portal.just.ro n-am gasit nimic la taxe de timbru.

Mii de multumiri.
smeagull, utilizator
De ce nu cereti aceasta informatie prin telefon, direct de la Judecatoria Sannicolau Mare?

Judecatoria nu stie :( Nici grefa, nici registratura.
Foarte amabili, dar nu stiu. Am rezolvat cu Primaria locala. De asemenea foarte amabili.
Topic closed.