Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratii care trebuiesc depuse de intreprindere ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratii care trebuiesc depuse de intreprindere familiala

Buna seara,
Sotul meu impreuna cu o alta persoana detine o intreprindere familiala. De curand am aflat ca trebuie sa depun declaratia 392B. Pana acum depuneam doar 200 si 204. Mai trebuiesc depuse si alte declaratii in afara celor de mai sus?
Multumesc anticipat de raspuns.
Adresati-va cu o cerere catre administratia fiscala !