Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Amenzi circulatie
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Amenzi circulatie

am primit o amenda de circulatie pe 15.01.2014 ,am platit-o dar numai gasesc chitanta si mi-a venit prin posta notificare ca nu am platit amenda ,cum pot demonstra ca am platit-o exista in baza de date a fiscului ceva de care ma pot folosi ? va multumesc .
Solicitati oficial unitatii unde ati achitat amenda sa elibereze dovada inlocuitoare a chitantei