Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Depunere declaratia 601
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Depunere declaratia 601

Buna ziua ,vreau sa depun declaratia 601 intrucat salariul meu net lunar conform C.I.M este sub 800 de lei.Vreau sa stiu daca suma reprezentand contributia la cas este retinuta de angajator si ulterior imi va fi virata sau o retine finantele si imi va fi restiuita .(sper ca m-am exprimat corect)

Multumesc
Depunerea declaratiei 601 nu are legatura cu venitul obtinut pe un contract individual de munca.
Cititi informatiile detaliate de la adresa [ link extern ]