Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare conform noilor coduri COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare conform noilor coduri COR

pe ce cod COR as putea face angajarea unei persoane cu studii medii( postliceala) care intocmeste facturi/chitante, incaseaza facturi, tine stocurile( raport gestiune, fise magazie, verificare stoc), completeaza registrul de casa, intocmeste NIR-urile si mai are si ceva atributii de secretariat? multumesc
Se pot folosi codurile:
= 432202 - Facturist

= 431102 - Functionar economic