Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Calcul zile lucratoare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Calcul zile lucratoare

Am stagiul de cotizare 30 ani 11 luni si 21 zile.de cate zile mai am nevoie pt a implini stagiul de 31 ani?
diferenta de 9 zile
Scuzati ma dar nu e vorba de zile lucratoare,se pun zile calendaristice?
La calculul stagiului de cotizare pentru pensie se ia in considerare : o luna = 30 de zile . Acestea sunt zile calendaristice.