Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Viza C.F.P
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Viza C.F.P

Viza de control financiar preventiv intr-o institutie publica o pune contabilul. exceptional poate sa o puna si juristul spune ordinul 522-normele de aplicare.
cand nu are cine. Care ar fi logica daca juristul unei institutii publice este solicitat sa puna viza cfp (contabil lipsa) si in acelasi timp el cum ar mai pune pe celelalte acte (contractele ) viza de jurist si apoi viza de CFP?
Ramona24, utilizator