Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu crestere si ingrijire copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu crestere si ingrijire copil

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti daca perioada (2006-2008) reprezentand concediu pentru cresterea si ingrijirea copilului in varsta de pana la 2 ani, reprezinte vechime in specialitate.
Va multumesc!
freeelis a scris:

HG este aplicabil numai functionarilor public si nu la toti salariatii.

e perfect; multumesc