Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Conditii de munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Conditii de munca

Buna ziua,

In momentul de fata lucrez ca pilot incercari auto, pe o perioada determinata la o firma, si as dori sa aflu daca aceasta meserie este incadrata in vreuna din meseriile care beneficiaza de conditii de munca deosebite, ...
Va multumesc anticipat.
Mai intai verificati la angajator daca locul de munca al dvs este incadrat ca loc de munca in conditii deosebite/speciale de munca .
~ Conținut șters la cerere ~