Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Optiune facultate
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Optiune facultate

Buna ziua ! Numele meu este Amalia si as dori o recomandare :
Eu sunt insotitor de bord momentan,dar vreau sa merg si la facultate si imi doresc sa fac dreptul .Sunt constienta ca este mult de invatat si nu e de gluma cu aceasta facultate dar nu este asta problema . Ce facultate din Bucuresti imi recomandati dintre Titu Maiorescu sau Nicolae Titulescu ? Am auzit ca la Nicolae Titulescu sunt profesori foarte buni , dar deasemenea nici cei de la T.M nu sunt de lepadat .
Va multumesc frumos si dupa amiaza faina !
Toate facultatile sunt bune si de asemeni toti profesorii sunt buni atata timp cat doriti cu adevarat sa invatati.
Indiferent ce facultate veti alege eu va doresc succes.
Universitatea Bucuresti :) Intre ce ai expus tu mergi cu incredere la Nicolae Titulescu, poate cea mai buna facultatea privata.