Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Repartizare cheltuieli - reconfigurare rampa auto
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Repartizare cheltuieli - reconfigurare rampa auto

Buna ziua,

Am rugamintea sa ma ajutati cu un sfat si anume:
- care este modalitatea de repartizare a cheltuielilor cu reconfigurarea rampei auto ( in conformitate cu legislatia in vigoare )intr-o Asociatie de Proprietari, in conditiile in care nu toti proprietarii detin locuri de parcare in subsolul imobilului.

Va multumesc frumos
va multumesc mult pentru raspunsuri