Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Taxa de timbru
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Taxa de timbru

Poate sa-mi spuna cineva care este valoarea taxei de timbru si timbru judiciar pentru o cerere completare dispozitiv sentinta?
Pentru cei care mai au nevoie, taxa judiciara de timbru conform oug nr.80/2013 art.27 este 20 lei.