Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 EXPLICATIE CAEN 4110 DEZVOLTARE (PROMOVARE) IMOBILIARA
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

EXPLICATIE CAEN 4110 DEZVOLTARE (PROMOVARE) IMOBILIARA

VA ROG SA-MI SCRIETI SI MIE EXPLICATIA COMPLETA LA CODUL CAEN 4110 DEZVOLTRE (PROMOVARE) IMOBILIARA CA NU AM CARTEA CU EXPLICATII SI NU GASESC NICI PE NET.

VA MULTUMESC
:)
~ Conținut șters la cerere ~
multumesc pentru raspuns
scuze nu s-a postat întrebarea!
Dacă am în obiect CAEN 4110, pot să vând apart produse pe firmă (cont 345), respectiv să emit facturi (venit cont 701) sau e necesar alt cod?
Mulţumesc!
pitus, utilizator