Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... PL 149/2014
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

PL 149/2014

buna ziua. as dori sa stiu in ce stadiu se afla Pl-x nr. 149/2014
Propunere legislativă pentru completarea art.55 al Legii nr.263/2010 privind sistemul unitar de pensii publice . a intrat in vigoare? multumesc anticipat!
Propunerea a fost respinsa de catre Senat si se afla la Comisii in Camera Deputatilor.