avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 703 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... PL 149/2014
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

PL 149/2014

buna ziua. as dori sa stiu in ce stadiu se afla Pl-x nr. 149/2014
Propunere legislativă pentru completarea art.55 al Legii nr.263/2010 privind sistemul unitar de pensii publice . a intrat in vigoare? multumesc anticipat!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:52, 30 Mai 2014
Propunerea a fost respinsa de catre Senat si se afla la Comisii in Camera Deputatilor.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Propunere legislativa referitor la grupa deosebita ! ovis67 ovis67 Buna ziua, pe 15 martie dl Dragos Niculescu redactor pe acest sait a publicat un articol referitor la modificarea legii 263/2010 privind grupa de munca ... (vezi toată discuția)
Indice corectie la trecerea la pensia de varsta din pensia de invaliditate raser raser Am citit ca Senatul a aprobat aplicarea indicelui de corectie si pentru pensiile de invaliditate la trecerea la pensia de varsta. Se propunea un nou aliniat la ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, imi puteți da câteva informații despre l343/2023 ... MarianaMsk MarianaMsk Buna ziua, imi puteați da câteva informații despre L343/2023 Propunere legislativă pentru modificarea și completarea Legii nr.263/2010 privind sistemul ... (vezi toată discuția)