Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Salariu expert clasa I asistent.
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Salariu expert clasa I asistent.

Buna ziua,
ma intereseaza cat ar fi salariul pentru functia expert clasa I asistent, vechime in munca 20 ani, in alte domenii. Acest salariu este acelasi in toate institutiile statului?
Va multumesc.
Salariul difera in functie de nivelul institutiei, primarie, c j, prefectura, agentie, etc.