avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 678 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Salariu expert clasa I asistent.
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Salariu expert clasa I asistent.

Buna ziua,
ma intereseaza cat ar fi salariul pentru functia expert clasa I asistent, vechime in munca 20 ani, in alte domenii. Acest salariu este acelasi in toate institutiile statului?
Va multumesc.
Cel mai recent răspuns: aleko27 , utilizator 09:01, 17 Iunie 2014
Salariul difera in functie de nivelul institutiei, primarie, c j, prefectura, agentie, etc.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avansare in clasa absolventi de studii superioare. seneca399 seneca399 O persoana se angajeaza la o primarie de comuna in decembrie 2006 pe functia de referent clasa III ;grad superior, treapta III de salarizare ( 613 lei si un ... (vezi toată discuția)
Promovare in clasa Petronia Petronia Am si eu o nelamurire..Sunt functionar public intr-o institutie publica .In 2006 am terminat studiile universitare de lunga durata intr-o universitate de stat ... (vezi toată discuția)
Incadrare functionari publici dana2194 dana2194 De ce sunt diferente intre doua salarii de incadrare pentru consilier asistent? Unul este consilier asistent clasa de salarizare 34, coeficient de salarizare ... (vezi toată discuția)