Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... clasa 0
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

clasa 0

Buna ziua,
Fata mea a implinit 6 ani pe 15 martie si automat a fost inscrisa la clasa 0(conform procedurii) Intrebarea mea este daca ma pot razgandi in acesta privinta adica sa mai ramana un an la gradinita si abia la anul cand va avea 7 ani jumate sa intre la clasa zero.

Va multumesc.
Nu va mai puteti razgandi. Singura posibilitate era sa nu fie admisa de catre comisia de evaluare psihologica, daca ati fi avut motive sa urmati procedura evaluarii.