Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Elemente obligatorii contract prestari servicii pentru ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Elemente obligatorii contract prestari servicii pentru partener extern

Buna seara.

As dori sa inchei un contract de prestari servicii cu un partener extern. Firma mea, prestator, cea straina (UE) beneficiar. Care sunt elementele obligatorii in acest contract? Trebuie sa il traduc in engleza?

Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc.