Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Foi de parcurs
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Foi de parcurs

Daca poate sa ma ajute cineva cu un model de foi de parcurs transport persoane si marfa, asa cu erau ele in 2004.
Si dupa 2004, daca formularele s-au schimbat. Din 2008 am completat aceste foi.

Va multumesc cu anticipatie!:sorry:
Doamne, pai foile de parcurs pe care le-am cumparat sunt asa de pline de cerinte, ca nici nu-mi vine sa cred ca astia de la finante o sa accepte foile pe care le-am descarcat de pe contacafe.
Nu o sa am probleme daca le completez asa si din 1900 toamna, adica din 2004?
Ca daca tot ling la hartii, macar sa le fac bine.

Va multumesc!