avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 548 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Foi de parcurs
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Foi de parcurs

Daca poate sa ma ajute cineva cu un model de foi de parcurs transport persoane si marfa, asa cu erau ele in 2004.
Si dupa 2004, daca formularele s-au schimbat. Din 2008 am completat aceste foi.

Va multumesc cu anticipatie!:sorry:
Cel mai recent răspuns: cristintoncea , utilizator 19:27, 15 Mai 2009
Doamne, pai foile de parcurs pe care le-am cumparat sunt asa de pline de cerinte, ca nici nu-mi vine sa cred ca astia de la finante o sa accepte foile pe care le-am descarcat de pe contacafe.
Nu o sa am probleme daca le completez asa si din 1900 toamna, adica din 2004?
Ca daca tot ling la hartii, macar sa le fac bine.


Va multumesc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnarea foilor de parcurs in institutiile publice ContSters259278 ContSters259278 Buna ziua ,lucrez intr-o institutie publica unde foile de parcurs transport persoane am inteles ca sint obligatorii. Sint incadrat ca si Consilier,ne avand ... (vezi toată discuția)
Foi de parcurs Ionelus Ionelus Va rog frumos sa-mi comunicati daca stiti care este modelul actual de foi de parcurs pe care-l solicita Ministerul de Finante, ca o firma sa-l intocmeasca, ... (vezi toată discuția)
Foi de parcurs comancorinaadelina comancorinaadelina Buna ziua, Suntem o firma de comert si facem transport marfa (anvelope) catre alte magazine ale noastre sau la client (firme) As vrea si eu legislatia despre ... (vezi toată discuția)