Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Inregistrare date angajat de doua ori in Revisal
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Inregistrare date angajat de doua ori in Revisal

buna ziua Detin si eu o problema. Am constatat ca detin 4 aangajati in revisal cu datele personale introduse de doua ori. Imi apar de doua ori, o sdata cu informatia nr cim x incetat si o data cu nr cim y activ. normal in momentul in care am introdus datele noului cim trebuia sa intru pe angajatul existent pt a introduce noilee informatii-modificari, insa eu l-am adaugat ca angajat nou. Cum pot remedia problema astfel incat totate inf sa apara doar o data in istoricum salariatului ? Va multumesc. ast raspuns.
In acest caz, nu stiu sa existe vreo solutie . Daca era vorba despre dublarea c.i.m., atunci exista o solutie propusa de catre cei care gestioneaza baza de date a REVISAL-ului.
Puneti intrebarea pe:

Suport.Registru@teamnet.ro

si veti fi ajutata sa rezolvati problema.
Pentru suport tehnic şi sugestii referitoare la registrul în format electronic, Inspecţia Muncii a pus la dispoziţie adresa de e-mail : suportregistru@inspectiamuncii.

@ Valeriu,
La adresa data de tine nu mai raspunde nimeni la email-urile trimise.