Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Sa ma duc la politie?
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Sa ma duc la politie?

Anul acesta in iunie am avut o problema cu un dosar in care am fost implicat in fine intr-un final sa terminat dosarul si cineva mi-a promis pe vremea aceea ca o sa dea o declaratie favorabila in schimbul a 400 ron , intre timp sa solutionat cazul si am vazut ca nu a fost asa cu mi-a promis . As putea sa ma duc la politie depun plangere pentru tainuire sau santaj ? multumesc
bine,va multumesc :D