Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Procedura casare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Procedura casare

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti cine are obligatia din punct de vedere legal, sa intocmeasca procedura de casare, compartimentul juridic sau compartimentul economic?

Va multumesc anticipat
Poate s-o dea si compartimentul tehnic, daca mijlocul fix nu mai e functional iar aici se poate da verdictul in acest sens.

Eu sunt de parere ca decizia e bine sa se ia in comun.