Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Inregistrarea in Revisal a deciziei de incetare CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Inregistrarea in Revisal a deciziei de incetare CIM

Buna ziua,
Va rog sa ma lamuriti intr-o situatie:
Daca primesc cererea de incetare azi, 17.09.2014 in care angajatul solicita incetarea CIM cu data de 01.10.2014 pot opera decizia in revisal de azi? Sau trebuie sa astept pana in data de 01.10.2014? Multumesc frumos
Puteti inregistra in avans incetarea c.i.m.

Legea sanctioneaza depasirea termenului de transmitere a REVISAL-ului.
Multumesc frumos!