Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Fonduri nerambursabile pentru PFA
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Fonduri nerambursabile pentru PFA

Buna ziua, as dori deschid un PFA cu domeniul de activitate servicii de transport copii/taxi copii la/de la scoala sau la activitati extrascolare, in mediul urban. Va rog sa.mi spuneti daca as putea accesa fonduri nerambursabile.
PFA nu este eligibil la finantare.trebuie infiintat un SRL-D pentru a accesa programul START care finanteaza aceasta activitate in proportie de 70-80% din 2015, iar suma maxima este de 100.000 lei.
Despre programe nationale cititi pe site:
[ link extern ] /