Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Depunere rectificativa 101
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Depunere rectificativa 101

acum am luat la verificat declaratiile si am vazut ca decl 101 pt 2013 a fost depusa eronat in 25.03.2014. pot sa o refac si sa o depun luni? firma va fi sanctionata? bilantul e bun decl nu a fost buna nu da cu bilantul.multumesc
Nu se dau amenzi pt rectificative. eu pana acum nu am primit si nici nu am auzit.
va multumesc din suflet deci pot sa o repun luni corect si sa platesc diferenta de impozit neachitata corect
o zi buna