Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Noua lege fiscala
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Noua lege fiscala

buna ziua,

Va rog frumos, daca sunteti mai in tema decat mine, si daca ati inteles mai bine noua lege sa imi spuneti si mie daca se mai pot deconta pe firma bonurile fiscale, combustibilul pentru masinile luate in leasing pe societate indiferent daca sunt de marfa sau sunt masinile directorilor. Si daca da, va rog sa imi explicati si cum putem face acest lucru.
Va multumesc f mult!
Se pot deconta numai bonurile de benzina pentru miloacele de transport marfa, pentru masinile directorilor nu , indiferent cum au fost sau sunt achizitionate.