Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN pentru vanzare de panouri Fotovoltaice
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN pentru vanzare de panouri Fotovoltaice

Buna ziua,

In ce COD CAEN se incadreaza livrarea de panouri fotovoltaice?

Multumesc ,
Va rog sa cititi raspunsurile postate pe forum la o intrebare similara, la adresa www.avocatnet.ro/content/for...
Multumesc,

Avand in vedere ca nu sunt specializat pe comertul cu panouri pot folosi codul codul 4719 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse nealimentare. Nu vad ce alt cod as putea folosi deoarece am consultat "Clasificarea Activitatilor din Economia Nationala a Romaniei" si nu am gasit altceva.Acum problema este ca nu reazilez comertul prin intermediul magazinelor .

O zi buna!