Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cat dureaza primirea numarului de dosar depus la ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cat dureaza primirea numarului de dosar depus la tribunal

Buna ziua,
I-am cerut avocatului meu sa-mi comunice nr-ului dosarului depus de dansul la tribunal, pentru a-l putea verifica si eu pe portalul justitiei. Raspunsul avocatului a fost ca dureaza in jur de 2 saptamani alocarea nr-ului de dosar prin sistemul informatic ECRIS si ca el mai bine ar fi sa il contactez la inceputul saptamanii viitoare.
Va rog mult sa imi spuneti daca ceea ce afirma dansul este adevarat sau ar fi cazul sa imi cat un alt avocat.
Va multumesc anticipat
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc foarte mult pentru acest raspuns
probabil intr-o saptamana (cel mult) de la depunerea dosarului, acesta va fi vizibil la cautarea pe portal dupa numele partii.