Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Garsoniera in proprietate inainte de casatorie- ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Garsoniera in proprietate inainte de casatorie- casatorie/schimbare nume

buna ziua ,
eu am o garsoniera luata inainte de casatorie , bun propriu
acum dupa casatorie trebuie sa anunt undeva schimbarea de nume ?
va multumesc
nu.