Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Emitere facturi
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Emitere facturi

Buna ziua
Pentru acelasi sediu se pot emite facturi si din program de conta si din program de facturi?
Da, puteti emite, in paralel, facturi atat cu tehnica de calcul, cat si facturier, cu conditia sa aveti decizia de numerotare emisa, care sa contina plaja de numerotare utilizata.
Dar daca ambele modalitati presupune tehnica de calcul?
Si atunci.