Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Sfat legat de soldul debitor la contul 4111
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Sfat legat de soldul debitor la contul 4111

In anul 2012 s-a emis o factura catre un client care nu are de gand sa plateasca factura.Ce pot sa fac in acest sens?
Multumesc anticipat!
Contactati o firma de recuperari.
Si alta solutie?
Ramane asa pana se prescrie sau poate ii puteti da o factura storno pentru a va recupera impozitul si tva-ul platit.