avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 697 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces divort, discutii cu martorii
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces divort, discutii cu martorii

avocatul relamantului are voie sa discute cu martorii sai spre a obtine castig de cauza inainte de a intra in sala de proces?martorii fiind de gradul 1..
Cel mai recent răspuns: mareboys , utilizator 15:59, 26 Noiembrie 2014
este chiar indicat sa discute cu martorii sai

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce inseamna martor la divort? niculinu niculinu martorul unui divort trebuie sa faca parte din familie/prienteni? sau e suficient sa ii povestesti cuiva si poate partipa ca martorul unui divort? (vezi toată discuția)
Plangere penala inselaciune ContSters323672 ContSters323672 Salutare , In cazul unei plangeri penale pentru inselaciune ajuta ca si dovada un contract seroxat care apoi a fost completat si semnat de catre invinuit ... (vezi toată discuția)
Partaj- martori mioara2012 mioara2012 Buna ziua! Maine, am un proces de partaj, iar fostul sot vrea sa profite de faptul ca m-am certat cu copilul meu de 18 ani si sa il bage martor. Eu sunt ... (vezi toată discuția)