Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Proces divort, discutii cu martorii
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Proces divort, discutii cu martorii

avocatul relamantului are voie sa discute cu martorii sai spre a obtine castig de cauza inainte de a intra in sala de proces?martorii fiind de gradul 1..
este chiar indicat sa discute cu martorii sai