Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Suspendare CIM
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Suspendare CIM

Buna ziua,

In cazul in care exista o cerere de suspendare CIM de 2 zile, cum operez in REVISAL, cand inregistrez suspendarea, la rubrica data sfarsit suspendare?! Cu data zilei a doua de CFS, sau cu data la care salariatul revine la serviciu?

Multumesc!
ContSters31759, utilizator
Va intreb lucrul acesta, pentru ca in data de 02 dec trebuie sa si prelungesc acelasi contract...
Intr-adevar, puteti transmite REVISAl-ul in data de 02.12.2014.
Multumesc inca o data pentru raspunsuri!