Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Revanzare apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Revanzare apartament

Salut.
As vrea sa stiu daca exsta vreo lege care ma impiedica sa revand o locuinta la scurt timp dupa achizitia acesteia.
lpoteza este achizitia unei locuinte executate silit,care s-ar vinde sub valoarea ei reala.
Va multumesc.
Nu va impiedica nimeni sa faceti asta, de altfel si statului ii convine ca ia un impozit mai mare cu un procent