Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Cumparare apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Cumparare apartament

Doresc sa cumpar un apartament in Brasov.Sint cetatean strain de nationalitate romana.Care sint pasii pentru cumpararea unui apartament in Brasov?
Va multumesc anticipat.
Cu respect, I.C.
Daca ati gasit apartamentul, mergeti la cel mai apropiat notar si o sa va indrume.