Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu de odihna restant
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu de odihna restant

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti daca mai beneficiez de concediu de odihna pentru anul 2013, tinand cont ca in tot acel an am fost in concediu de boala (cancer) si nu am lucrat nicio zi. am reinceput sa lucrez incepand cu februarie 2014. sunt salariat in Sanatate (asistent medical)
Multumesc.
e evident ca aveti dreptate. de fapt, chiar si cu minime cunostinte in domeniu, daca as fi gandit mai "in detaliu" ar fi trebuit sa-mi dau seama...dar, deh...cand te lasa puterile te agati de orice pai...
inca o data, va multumesc.