Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Declaratii PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Declaratii PFA

formulare ce trebuiesc depuse la anaf ca PFA,in ianuarie curent;cum se poate rezolva problema depunerilor documentelor,si platilor on line?
Bogdan62, utilizator
D220 pana pe 31 ianuarie 2015. Aflati conturile de la administratia financiara in care puteti face platile trimestriale in contul impozitului pe venit, cass si cas prin internet banking.